Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

10 powodów, dla których warto pojechać na Ski Safari!

Opublikowano – Wrzesień 20, 2017 przez annab

Ski Safari to flagowy wyjazd LET IT SKI i jedyny taki wyjazd oferowany na Polskim rynku. O tym, że jest to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju narciarskie przeżycie, będziemy zapewniać pisząc ten, oraz kolejne posty poświęcone Ski Safari w Dolomitach. A już teraz przeczytaj 10 powodów, dla których absolutnie warto pojechać z nami a wyjazd Ski Safari.

Dlaczego warto:

  1. Uczestniczysz w czymś jedynym i niepowtarzalnym- Nie chcemy się chwalić, ale czasem musimy. Jesteśmy jedynym biurem podróży, które oferuje tego typu wyjazdy w Polsce i jednym z nielicznych w Europie. Mimo, iż na rynku znajdziecie sporo ofert o nazwie „Ski Safari”, to w rzeczywistości nie oznaczają one nic podobnego do naszej formuły wyjazdu.
  2.  Codziennie podróżujesz do nowych miejsc- Idea wyjazdów Ski Safari to codzienne przemieszczanie się na nartach do różnych ośrodków narciarskich.  Nie tracimy czasu na dojazdy i powroty z i do hotelu czy apartamentu. Nocujemy tam gdzie się zatrzymamy, czyli w schroniskach lub hotelach położonych bezpośrednio na stokach. 
  3.  W 6 dni pokonujesz najbardziej prestiżowe ośrodki narciarskie w Dolomitach- Dolomity to obszar około 1200km tras narciarskich, które są uznawane za największy ośrodek narciarski na świecie. Nie sposób zjeździć wszystko w zaledwie tydzień, ale można zjeździć znaczną ich część. Na naszej wyprawie skupiamy się wokół centralnej i najbardziej znanej części Dolomitów, czyli ośrodków położonych w obrębie Sella Rondy. 
  4.  Pokonujesz średnio 250-300km tras w tydzień, z czego każdą praktycznie tylko raz- Idea wyjazdów Ski Safari to przemieszczanie się codziennie do innego ośrodka narciarskiego i jeżdżenie po nowych, nieznanych dotąd trasach. Dzięki temu, że pozostajemy praktycznie non stop na stokach, nie tracimy czasu na zbędne dojazdy i powroty do hoteli i możemy wykorzystać ten czas na dodatkową jazdę na nartach. 
  5.  Jesteś codziennie pierwszy i ostatni na stoku- Przez tydzień czasu praktycznie nie opuszczamy stoków, więc kiedy wszyscy narciarze zjeżdżają do doliny i udają się do swoich hoteli, wówczas góry pozostają wyłącznie dla nas. Możemy jeździć do zamknięcia wszystkich wyciągów i rozpocząć wcześnie rano, kiedy wyciągi dopiero ruszają i nie tracimy przy tym czasu na dojazdy. 
  6.  Twój bagaż jest samodzielnie transportowany- To jedna z największych zalet naszych wyjazdów, która wyróżnia nas nawet na tle europejskich konkurentów! Dbamy o Twój komfort i nie chcemy, aby wyjazdy Ski Safari kojarzyły się z dyskomfortem i koniecznością podróżowania z dodatkowym bagażem. Dlatego organizujemy codzienny transport Twojego bagażu, które przemieszcza się do kolejnego miejsca docelowego, kiedy Ty spokojnie podróżujesz i cieszysz się jazdą na nartach. 
  7.  Mała, kameralna grupa ludzi- wyjazdy Ski safari są organizowane w małych, kameralnych grupach. Na wyprawy zabieramy od 7 do max. 12 osób, co zapewnia sprawne przemieszczanie się, dobrą organizację i super atmosferę. Nasze wyjazdy są też super alternatywą dla wyjazdów firmowych lub wyjazdów towarzyskich. Możesz dołączyć o jednej z organizowanych przez nas wypraw lub zgłosić się z grupą i wówczas przygotujemy dla Ciebie ofertę wyjazdu indywidualnego. 
  8.  Doświadczasz noclegu w górskim schronisku- Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji zostać na noc w górach i dodatkowo obudzić się bezpośrednio na stoku, to muuuuusisz to koniecznie przeżyć! Jest to absolutnie niesamowite doświadczenie, które dostarcza wielu wrażeń, a braki luksusu wynagradzane są cudowną atmosferą i niepowtarzalnymi widokami zza okna. 
  9.  Nie masz dostępu do Internetu- tak, uważamy to za absolutną zaletę i wręcz rekomendujemy nie włączanie dodatkowych pakietów internetowych podczas wyjazdu, aby zapomnieć o całym świecie i spróbować cieszyć się tym co w danym momencie doświadczasz. Nie we wszystkich schroniskach jest Wifi, a zasięg w górach często bywa ograniczony, dlatego z góry ostrzegamy o ograniczonym dostępie do świata online. 
  10.  Masz szansę dołączyć do jednej z edycji specjalnych w tym roku. Oprócz nart, gór, wyprawy, adrenaliny i przygody, w tym roku postanowiliśmy jeszcze bardziej wyróżnić nasze wyprawy i nadać im specjalny temat przewodni. Food, Photo i Girls. O szczegółach tego projektu napiszemy w następnym poście.

Piszcie do nas, jeśli macie jakieś pytania i polecajcie nasze wyjazdy wszystkim potencjalnie zainteresowanym osobom.

Gosia

Kategoria: Bez kategorii

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

six + 20 =