Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

Girls Trips 2019/2020

Dziewczyny, zapraszamy Was serdecznie na babskie wyjazdy stworzone specjalnie z myślą o Was! Dziewczyn, które tak samo jak my, ponad wszystko kochają góry, sportowe zajawki, kochają podróżować i poznawać nowych ludzi. Dziewczyn, które potrafią się wspierać, motywować, mają dystans do siebie i totalnie lubią się śmiać.
Chcemy, aby energia, którą nam dajecie, wracała do Was ze zdwojoną siłą.
Dlatego stworzyłyśmy koncepcję wyjazdów, które zadbają zarówno o Waszą kondycję fizyczną jak i psychiczną, dając Wam szereg aktywności i sposobów na babską regenerację.

Skąd ten pomysł?

Wyjazdy dla kobiet to pomysł, który zrodził się z chęci zjednoczenia się w babskim gronie, podzielenia się własnym doświadczeniem i inspirowania się swoją historią. Naszą historią są narty i snowboard i to nią chciałyśmy podzielić się z innymi dziewczynami, które tak jak my, kochają ten sport. Chciałyśmy stworzyć przestrzeń, w której każda dziewczyna będzie czuła się swobodnie, w której nie będzie niepotrzebnej rywalizacji lub oceny tylko wzjamene wsparcie i pozytywna energia, które są niezbędne w procesie szkolenia.
Dziewczyny w swoim gronie są o wiele bardziej otwarte, odważniej podchodzą do zdobywania nowych umiejętności, czują się swobodniej i łatwiej jest im się przełamać. Dostrzegamy, że dziewczyny robią większe postępy, kiedy są szkolone w grupie innych dziewczyn i przez dziewczyny.

Idąc tym tropem, postanowiłyśmy stworzyć wyjazdy, które będą na miarę współczesnych kobiet, w pełni skupione na ich potrzebach… i tylko ich potrzebach:)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dziewczynami, które mają słabość do gór i sportów zimowych i nie wyobrażają sobie życia bez nart i desek przypiętych do nóg. Znaczną część roku spędzamy w górach, gdzie szkolimy większych i mniejszych śmiałków, którzy chcą rozwijać swoje narciarskie i snowboardowe zajawki.

Gosia

Założycielka biura podróży LET IT SKI, międzynarodowa instruktorka narciarstwa oraz organizatorka wyjazdów rodzinnych, wyjazdów dla kobiet oraz wyjazdów Ski Safari w Dolomitach. Na co dzień strażniczka środowiska, żyjąca w duchu zero waste oraz fanka kuchni roślinnej.

Nina

Była zawodniczka Polskiej Kadry Narodowej w snowboardzie, instruktora snowboardu, windsurfingu, kitesurfingu, a od niedawna również instruktorka jogi. Życie w harmonii z przyrodą oraz własnym ciałem i umysłem to podstawa jej egzystencji. Zimę spędza na puszystych stokach w Japonii, a latem można ją spotkać na Rodos, gdzie uczy kite’a, winda i jogi.

Nasi Partnerzy