Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

Zell am See-Kaprun

Opublikowano – Październik 24, 2017 przez annab

Region narciarski Zell am See-Kaprun spełni wymagania zarówno profesjonalistów, jak i początkujących. Gdyż zarówno Schmittenhöhe (Zell am See), jak i Kitzsteinhorn (Kaprun) zapewniają wyśmienite warunki do uprawiania narciarstwa na urozmaiconych trasach prowadzących przez zaśnieżony, górski krajobraz. Na stokach położonych na Schmittenhöhe  i Maiskogel (Kaprun) na nartach mogą śmigać rodzice wraz ze swymi pociechami.

Sezon narciarski w regionie Zell am See-Kaprun rozpoczyna się wczesną jesienią i trwa aż do pierwszych dni lata. Dzięki temu narciarze i snowboardziści mogą szaleć na zaśnieżonym lodowcu Kitzsteinhorn przez dziesięć miesięcy w roku.

Na Schmittenhöhe (Zell am See) znajduje się 77 km, a na Kitzsteinhorn – 41 km tras zjazdowych. Na Maiskogel (Kaprun) znajduje się 20 km tras przeznaczonych przede wszystkim dla rodzin. Zaawansowani narciarze mogą wyżyć się w spektakularnych zjazdach ze stromych partii tras położonych na Schmittenhöhe oraz Kitzsteinhorn. Oprócz tego region obfituje w wiele tras o różnych stopniach trudności.  Młodych adeptów narciarstwa zapraszamy na Maiskogel oraz Schmittenhöhe. Także poszukiwacze przygód nie odjadą z regionu Zell am See – Kaprun zawiedzeni. Zwolennicy freeride lub freestyle znajdą na Kitzsteinhorn dziewicze trasy, głęboki śnieg oraz wyjątkowe parki śnieżne dla narciarzy o różnych umiejętnościach. Biegaczom polecamy Maiskogel i zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty biegów nocnych, organizowanych każdej środy.

 źródło: https://www.zellamsee-kaprun.com/pl/ski

ZOBACZ MAPĘ

Kategoria: Narty

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

four × five =