Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

Gosia Gała – założycielka LET IT SKI

Moja przygoda z nartami rozpoczęła się kiedy miałam 3 lata. Zarażona pasją przez rodziców, każdy zimowy wyjazd spędzałam w górach jeżdżąc na nartach. Miałam to szczęście, że w większości były to włoskie Alpy, a fascynacja nimi nie minęła mi do dzisiaj. Postanowiłam porzucić pracę w agencjach reklamowych i przeprowadzić się w góry, gdzie na nartach mogę spędzać prawie 8 miesięcy w roku. Z turystyką związana jestem od ponad 10 lat, pracując początkowo jako instruktor narciarstwa dla klientów indywidualnych i firmowych. Przez 4 lata zasilałam szeregi prestiżowej włoskiej szkoły narciarskiej w Dolomitach, gdzie mogłam szkolić ludzi z całego świata komunikując się przy tym w czterech językach. Posiadam polskie i austriackie papiery instruktorskie, które uprawniają mnie do pracy na całym świecie. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych kursach i szkoleniach. Narty to zdecydowanie moja największa pasja, która od pewnego czasu pociąga za sobą kolejne, takie jak odkrywanie nowych narciarskich destynacji, nawiązywanie współpracy z butikowymi hotelami i tworzenie koncepcji niestandardowych wyjazdów. Mam nadzieję, że szybko Cię nimi zarażę.

Opinie naszych klientów

Z Gosią spotkałem się w marcu 2017 podczas wyjazdu firmowego w regonie Seiser Alm w Dolomitach. Ogromnie zaskoczyło mnie jej podejście do nart jako sportu, szczególnie uprawianego amatorsko – ma sprawiać frajdę i radość we wszystkich możliwych sytuacjach, które mogą nas spotkać na stokach. Jej pasja do nart, szerokie horyzonty jako trenerki, świetne umiejętności jako instruktora - demonstratora umożliwiły mi nie tylko rozwijanie jazdy na krawędziach, ale dały też możliwość doskonalenia innych technik jazdy jak jazdy śmigiem, jazdy w puchu czy poza trasami. Różnorodność ćwiczeń i ich nieprzewidywalność powodowały, że momentami, mimo iż uprawiam narciarstwo od dziecka, zastanawiałem się, czy ja aby umiem jeździć na nartach. Gosia jest świetną instruktorką dla osób ambitnych, niezrażających się swoimi potknięciami, dla osób, które chcą więcej i lepiej. Polecam, polecam, polecam!!!
Maciej Majewski właściciel studia Majewski Architektura
Gosia jest naszą prywatną instruktorką narciarstwa, którą zabieramy na każdy zimowy wyjazd. Od 3 lat szkoli nas i nasze dzieci, z niesamowitym zaangażowaniem, pasją i profesjonalizmem, który jest absolutnie niespotykany. Cała nasza rodzina nie może już doczekać się kolejnego wyjazd z Gosią w grudniu 2017 🙂
Agnieszka mama Tomka, Krzysia i Magdy
Z Gosią rozpoczęłam współpracę kilka lat temu, kiedy zgłosiła się do mnie ze swoim pomysłem na narciarskie przedszkole. Jej narciarska wiedza, znajomość regionów, zaangażowanie oraz sposób organizacja przeszły moje oczekiwania. Nie wyobrażam sobie lepszej osoby do współpracy przy organizacji wyjazdów narciarskich niż Gosia.
Magdalena Nowak właścicielka warszawskich przedszkoli, restauratorka i organizatorka wyjazdów rodzinnych Camp4fun

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 512 486 368

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Śmiało napisz do nas wiadomość, klikając w poniższy button.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Napisz

hello@letitski.com