Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

Jedyny taki wyjazd na polskim rynku

Wyobraź sobie, że wstajesz rano, wychodzisz z hotelu na narty i wracasz do niego dopiero po tygodniu! Jak to możliwe? Przez 7 dni zwiedzasz około 12 ośrodków narciarskich i pokonujesz prawie 300 kilometrów tras. Poruszasz się wyłącznie na nartach, ale niczego ze sobą nie wozisz, bo Twój bagaż jest transportowany i spokojnie czeka na Ciebie w następnym miejscu docelowym. Dodatkowo jesteś zawsze pierwszy i ostatni na stoku. Nocujesz w najlepszych wysokogórskich schroniskach i hotelach w Dolomitach na wysokości około 2 500 metrów n.p.m. Możesz zabrać ze sobą znajomych lub dołączyć do kameralnej grupy narciarskich freaków. Wystarczy spakować się w plecak, wziąć narty i już. Resztę ogarniamy my!

2 Edycje

W tym roku postanowiliśmy zrobić 2 edycje Ski Safari. Jedną tylko dla Dziewczyn, a drugą dla wszystkich:) Zaczynamy od edycji kooedukacyjnej 14-21.03 a nastepnie do edycji babskiej 21-28.03. 

Fun and recreation are part and parcel of a winter holiday in the Gardena Pass, where you can enjoy sumptuous culinary specialties on the wide, sunny terraces at the mountain shelters and Alpine huts.

Chcemy zrobić super wyjazd dla wszystkich i zabrać na niego zarówno narciarzy jak i deskarzy, dziewczyny i chłopaków. Jedyne wymagania to sprawnośc fizyczna i dobre umiejętności narciarskie/ snowboardowe. Wy przyjeżdżacie, a my ogarniamy całą resztę i gwarantujemy, że to będzie najlepszy wyjazd narciarski na jakim kiedykolwiek byliście.

Po kilku edycjach stacjonarnych wyjazdów dla Dziewczyn, chcemy Was zabrać na prawdziwą przygodę i jedyną taką wyprawę w Dolomity. Będziemy w małej grupie 10 os., same ze sobą, z pustą głowną, beztroskim czasem, skąpane w pełnym słońcu i w otoczeniu najpiękniejszych górskich widoków. To będzie wyjazd PETARDA!

Program Ski Safari

Ski Safari trwa od soboty do soboty. Pierwsza i ostatnia noc jest zaplanowana w tym samym miejscu,
w regionie Alpe di Siusi. Kolejne 5 noclegów planujemy w takich miejscach jak:
– przełęcz Passo Gardena
– przełęcz Passo Falzarego
– region Cinque Torri
– region Alleghe- Civetta
– region Val di Fassa

pins_dark_cover

Co należy ze sobą zabrać

Przede wszystkim kondycję i dobry humor  A całą resztę możesz spakować w plecak o pojemności do 50 litrów, ale jest jedna złota zasada: im mniej tym lepiej! Większość rzeczy, które potrzebujecie na ten wyjazd, zakładacie codziennie na siebie (strój narciarski, buty, narty, gogle, kaski, rękawice itp.). Rzeczy, które potrzebujecie po przyjeździe do schroniska są minimalne. Wystarczy Wam wygodny dres, piżama i szczoteczka do żebów;) Szczegółową check listę możemy wysłać Wam na zapytanie.

Ceny i terminy 2018

Warunkiem odbycia się wyjazdu jest zebranie grupy minimum 10 osób (w przypadku mniejszej ilości osób, cena wyjazdu może się nieco różnić). Na indywidualne zapytanie możemy zorganizować też wyjazd w innym terminie i zmodyfikować plan wyprawy do indywidualnych potrzeb. Zapisy już ruszyły!

– 7 noclegów w hotelach i schroniskach
– skipass Dolomiti Superski na 6 dni
– wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
– codzienny transfer bagażu
– opiekę przewodnika, organizatora
– ubezpieczenie AXA Multitravel (oc, kl, nnw i pakiet ski)
– podatki i składkę na TFG

– dojazdu na miejsce
– napoi do obiadokolacji i lunchy
– opłat kliamtycznych i ewentualnych opłat za skibussy

Boys & Girls Edition

1199 €

Ski Safari 4 ALL

dla wszystkich!

14-21.03.2020

Girls Only Edition

1099 €

Ski Safari

dla Dziewczyn!

21-28.03.2020

Galeria