Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

Co wyróżnia nasze szkolenia?

Posiadamy międzynarodowe doświadczenie w pracy jako instruktor narciarstwa, dlatego korzystamy z różnych metod szkoleniowych, głównie włoskich i austriackich.
Program szkoleniowy dobieramy indywidualnie, w zależności od wieku, umiejętności oraz możliwości motorycznych każdego kursanta.
W narciarstwie nie skupiamy się jedynie na carvingu i doskonaleniu jazdy na krawędziach, bo dla nas to bardziej złożony temat, wymagający kompleksowej wiedzy.
Uczymy jeździć w różnych warunkach terenowych i śniegowych, zarówno po przygotowanych trasach jak i poza trasami, ale kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo.
Na nartach spędzamy prawie 8 miesięcy w roku, z czego znaczną część uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, w celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Narty to nasza pasja, którą zarażamy absolutnie wszystkich, dlatego wkładamy w szkolenia 100% siebie.

Oferta szkoleń Let It Ski

Ski Przedszkole

Wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi zdobyte we Włoskiej Szkole Narciarskiej, pozwoliło nam opracować specjalny program szkolenia dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zapewnia on odpowiednią ilość przerw, zabawy i nauki, odbywającej się w bezpiecznych i przyjaznych dla dzieci warunkach. Nastawiamy się na sukcesy dzieci w jeździe na nartach, ale nie za wszelką cenę – cały czas mamy na uwadze psychiczną i fizyczną formę dziecka. Od trzech sezonów Ski Przedszkole prowadzimy na łagodnych stokach Alpe di Siusi, gdzie mamy odpowiednią infrastrukturę oraz kadrę szkoleniową. Od sezonu 2018 rozpoczynamy prowadzenie przedszkola również w austriackim Kaprun, gdzie dysponujemy infrastrukturą narciarską dla dzieci położoną bezpośrednio przy hotelu. Terminy wyjazdów to 13-27 stycznia 2018 (okres ferii warszawskich) – napisz na hello@letitski.com i prześlemy szczegółową ofertę!

ski przedszkole zdjecia portretowe

Szkolenie indywidualne

To nasza ulubiona forma szkolenia, pozwalająca w 100% skupić się na jednej osobie i jej rozwoju. Takie szkolenie przynosi najlepsze rezultaty, zwłaszcza w przypadku osób początkujących. Szkolimy indywidualnie od października do końca maja na stokach w Kaprun i Zell am See, a w ścisłym sezonie narciarskim również we Włoszech w Alpe di Siusi – Val Gardenia. Takie szkolenie oferujemy w opcji tygodniowej, jednodniowej, a nawet godzinowej. Jeżeli jeszcze nie wybrałeś swojej narciarskiej destynacji – przyjedź do nas! Jeżeli masz już zaplanowany swój wyjazd lub chciałbyś pojechać w konkretne miejsce i mieć przy tym możliwość szkolenia, wyślij do nas zapytanie na hello@letitski.com. Zorganizujemy szkolenie specjalnie dla Ciebie! Do Twojej dyspozycji oferujemy instruktorów zarówno narciarstwa, jak i snowboardu.

thumb_IMG_0803_1024

Szkolenie grupowe

Oferujemy szkolenia grupowe podczas wyjazdów zorganizowanych, wyjazdów rodzinnych w czasie ferii lub wyjazdów firmowych typu incentive. Zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych, grupy szkoleniowe dobieramy w taki sposób, aby szkolenie odbywało się w najbardziej skuteczny sposób. Najważniejszy jest dla nas komfort i bezpieczeństwo uczestników, aby każdy bez dodatkowych stresów, mógł w pełni skupić się na szkoleniu i doskonaleniu swoich umiejętności. Szkolenie grupowe może skupiać się na poprawie ogólnej techniki jazdy lub dotyczyć konkretnego obszaru, w którym dana grupa chce się rozwijać. Współpracujemy zarówno z Polskimi jak i zagranicznymi trenerami, którzy specjalizują się w jeździe sportowej, jeździe po muldach, jeździe freeridowej lub freestylowej. Napisz do nas jeśli chciałbyś, abyśmy przygotowali ofertę na miarę Twoich oczekiwań!

headerszkolenia-kopia

Kursy na Międzynarodowego Instruktora Narciarstwa

Jeżeli narty lub snowboard to Twoja pasja i chciałbyś spróbować swoich sił w pracy jako instruktor, możemy pomóc Ci w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji. Współpracujemy ze Ski Instructor Academy – jedną z największych instytucji szkoleniowych na świecie, która przygotowuje kursy aż do poziomu na Międzynarodowego Instruktora ISIA. Kursy organizowane są w Kaprun w Austrii, w Argentynie- Bariloche oraz w Kanadzie w Whistler. Pozwalają zdobyć międzynarodowe uprawnienia uznawane w instytucjach szkoleniowych na całym świecie. Dodatkowo Ski Instructor Academy gwarantuje Ci pracę w wybranym przez Ciebie ośrodku narciarskim w Austrii, w Japonii lub w Kanadzie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat kursów, napisz do nas lub odwiedź stronę www.siaaustria.com

szkolenie_instruktor
Chciałbyś porozmawiać na temat szkoleń?
Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt