Resetuj hasło

Wyniki wyszukiwania

Współpracuj z LET IT SKI

Jesteśmy licencjonowany biurem podróży, wpisanym do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych oraz posiadamy odpowiednie zabezpieczenia finansowe wymagane do działalności Tour Operatorkiej, ale nie ograniczamy się jedynie do świadczenia usług na rynku B2C. Nasza stała obecność za granicą oraz znajomość lokalnego rynku, pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi również w charakterze Incoming Tour Operator.

Zapraszamy do współpracy biura podróży, firmy eventowe, agencje kreatywne, korporacje oraz właścicieli unikatowych hoteli lub apartamentów.

Jeżeli potrzebujesz: nawiązać współpracę z zagranicznymi hotelami lub szukasz hotelu pod organizację konkretnego wyjazdu, chcesz uzyskać korzystne warunki współpracy, komunikować się z hotelem w sprawny sposób, najlepiej w języku polskim, wynegocjować najlepsze dla siebie ceny – zgłoś się do nas! Jesteśmy polską firmą działającą bezpośrednio na włoskim i austriackim rynku przez 365 dni w roku. Posiadamy bazę hoteli i apartamentowców, które chętnie współpracują z grupami. Doradzamy firmom w organizacji wyjazdów, od formalności i pozwoleń na pracę instruktorów, po organizację dodatkowych atrakcji na miejscu. Dbamy o dobre i długofalowe relacje z hotelarzami, którzy darzą nas i naszych Klientów dużym zaufaniem. Mówimy po niemiecku, włosku, angielsku i polsku, co gwarantuje sprawną komunikację.

Jeżeli jesteś pracownikiem agencji eventowej lub firmy, która szuka ciekawej oferty na wyjazd narciarski typu incentive lub posiada koncepcję wyjazdu i chciałaby zlecić komuś realizację, skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie w pracy w agencji, dlatego wiemy, jak tworzyć ciekawe i kreatywne prezentacje, które sprzedają ideę górskich wyjazdów. Współpracujemy z hotelami o wysokim standardzie oraz stawiamy na najwyższą jakość obsługi i zadowolenie uczestników, niezależnie od wielkości budżetu czy liczebności grupy.

Odpowiadamy za projekt całościowo, od momentu otrzymania briefu, po jego realizację i finalne rozliczenie. Każdy wyjazd traktujemy jako nowe wyzwanie i w pełni angażujemy się w jego realizację.

Masz grupę znajomych i chciałbyś zorganizować rodzinny lub towarzyski wyjazd z opcją szkolenia narciarskiego i masą fajnych atrakcji? Napisz do nas! Zajmujemy się organizacją takich wyjazdów od A do Z, doradzamy w kwestii wyboru ośrodka narciarskiego i zoptymalizowania kosztów wyjazdu. Rezerwujemy bilety lotnicze, odpowiadamy za transfery, wynajem sprzętu narciarskiego, odpowiednie szkolenie i zakwaterowanie w miejscach o najwyższym standardzie. Podczas wyjazdu jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych uczestników.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń

+48 512 486 368

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Śmiało napisz do nas wiadomość, klikając w ikonkę Messengera.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Napisz

hello@letitski.com

Insta Stories